0
Twój koszyk jest pusty.

Budowa domów


Budowa domów pod klucz - Pruszków, Piaseczno, Warszawa

 

W początkowej dobie komputeryzacji przewidywano, że w XXI wieku będziemy pracować 4 godziny dziennie…


Cóż przewidywania nie okazały się być słusznymi, zamiast cieszyć się wolnym czasem, życie wymaga od nas coraz więcej. Dlatego też budowa domów systemem gospodarczym jest sukcesywnie zastępowana poprzez zlecanie inwestycji, jaką jest budowa domów jednorodzinnych lub budowa domów pod klucz, wyspecjalizowanej firmie – takiej, jak House Technology!

 

Możemy zaproponować Państwu gotowe domy pod klucz na terenie Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna i wielu innych miast. W ramach współpracy, przygotujemy kilku wariantową ofertę uwzględniającą Państwa wymagania i alternatywne propozycje. To Państwo ustalają wygląd zewnętrzny i wewnętrzny budynku, jego wielkość, ilość kondygnacji, budżet, a także prawdopodobny termin rozpoczęcia i zakończenia budowy. Nasza firma budowlana proponuje fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego projektu i jego realizacji, a także pomoc w rozmieszczeniu sieci elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej. Budowa domów jednorodzinnych to nasza ogromna pasja - można to zauważyć w proponowanych przez nas projektach. Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości budynek, wykonany z najwyższą starannością i solidnością.

 

W ramach zakresu wykonywanych przez nas prac oferujemy Państwu:

  • Stan surowy otwarty
  • Stan surowy zamknięty
  • Stan developerski
  • Stan pod klucz
  • Projekt i zagospodarowanie ogrodu

 

 

Tu znajdziesz zakres prac objętych na poszczególnych etapach


Możesz z nami zacząć na każdym etapie – jeśli nie jesteś zadowolony z dotychczasowego Wykonawcy, zadzwoń – razem sobie z tym poradzimy!

 

Dlaczego powinieneś wybrać House Technology?