0
Twój koszyk jest pusty.

O firmie


Firma budowlana - Piaseczno, Pruszków

Firma budowlana House Technology to zespół specjalistów. Wszystkie usługi budowlane w Twoim domu będą wykonywane przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zapał, energia i profesjonalizm to doskonała kombinacja cech i kompetencji, które razem gwarantują sukces!

 

Jako firma budowlana, wszystkie inwestycje prowadzimy kompleksowo – od pozyskania pozwolenia na budowę aż po przekazanie Państwu klucza do wykończonego zgodnie z Państwa oczekiwaniami domu.

Doświadczenie w pracy z ludźmi, nauczyło nas nie tylko słuchać ale przede wszystkim rozumieć potrzeby Inwestorów. Każdy dom, budujemy tak solidnie, jakbyśmy sami mieli w nim zamieszkać. Jednocześnie jest tak indywidualny, zgodny z Państwa oczekiwaniami i marzeniami, jakby nadzorowali Państwo każdą, najmniejszą nawet pracę.

 

Przekonaj się, że budowa domu nie jest wymagającym obowiązkiem, a czystą przyjemnością – zleć nam realizację i czuj się swobodnie!

Oferta

Nasza firma oferuje kompleksową budowę domów jednorodzinnych. Proponujemy budowę domów pod klucz oraz budowę domów energooszczędnych, które oprócz swojego wysokiego komfortu, pozwalają zredukować kwoty pojawiające się na Państwa rachunkach. Budujemy domy do stanu surowego otwartego, stanu surowego zamkniętego lub stanu developerskiego.