0
Twój koszyk jest pusty.

O firmie


Kupowanie kota w worku to nie najlepsze rowziązanie,

współpracując z HOUSE TECHNOLOGY masz pewność, że oddałeś budowę domu w najlepsze ręce.

Dlaczego?

 

GWARANTUJEMY:

 

NIEZMIENNĄ CENĘ przez cały okres budowy. Jeśli podpisałeś już z nami umowę, możesz być pewny, że cena na ten zakres prac nie ulegnie zmianie bez względu na ceny rynkowe produktów.

 

BRAK ZALICZEK - ROZLICZENIE PO WYKONANYCH PRACACH - nie pobierzemy od Ciebie nawet 1 złotówki na poczet przyszłych prac. Rozliczamy się wyłącznie po zakończeniu danego etapu i odebraniu go przez Ciebie. Postawą do wystawienia faktury jest podpisany przez Ciebie protokół odbioru.

 

PEŁEN PROFESJONALIZM - dla Ciebie budowa domu będzie wyłącznie przyjemnością. Sztab fachowców będzie dbał o to, by każdy, najmniejszy nawet szczegół w Twoim domu był idealnie wykończony. Poza rzetelnie wykonanymi pracami będziemy dbać o porządek na budowie. Chcemy, byś za każdym razem uśmiechał się przyjeźdżając na swoją działkę.

 

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE - chcemy, żebyś podejmował racjonalne decyzje - budowa domu to inwestycja na lata. Jeśli nie jesteś pewny, czy Twój pomysł obroni się w długofalowym użytkowaniu - zapytaj nas. Po to jesteśmy, by Cię wspierać i doradzać. Mamy doświadczenie i dzięki niemu chcemy sprawić, byś pojemował wyłącznie dobre decyzje!

 

a do tego wszystkiego....

                        dajemy Ci 5 lat  gwarancji na wszystskie wykonane przez nas prace!

 

na materiały obowiązuje gwarancja producenta nawet do 30 lat.